Filtruj

Praca Pomoc Dzieci - Szczytno

1-3 z 3 ofert pracy

Szukam kucharki / kucharza na obóz harcerski

CHORĄGIEW STOŁECZNA ZHPCHORĄGIEW STOŁECZNA ZHP
Szczytno

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA!Poszukujemy kucharki/kucharza na obóz harcerski. Główne obowiązki to gotowanie obiadów oraz nadzór nad przygotowaniem śniadań i kolacji. Do pomocy jest zastęp służbowy.Termin 6-27 lipca.Miejsce: nad. jez. gromskim koło Szczytna.Zapewniamy dojazd i zakwaterowanie w namiotach. Ob...

23.06.202423.06.2024

PEDAGOG (PRACE INTERWENCYJNE)

Szczytno

Zakres obowiązków: Wsparcie organizatora rodzinnej pieczy zastępczej, przeprowadzanie badań pedagogicznych oraz analizy warunków dotyczących kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej lun prowadzenia rodzinnego domu dziecka. Udzielanie pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących zmian rozwo...

21.06.202421.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG

PRZEMYSŁAW PIOTROWSKIPRZEMYSŁAW PIOTROWSKI
Szczytno

Zakres obowiązków: diagnoza dzieci, pomoc psychologiczna, terapia psychologiczna PRACA: poniedziałek-piątek w godz. 8:00-16:00, 12:00-20:00 Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Psycholog min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku psychologa...

12.06.202412.06.2024