Filtruj

Praca Pomoc Fizyczna - Kamieńsk

1-3 z 3 ofert pracy

Ratownik basenowy

WAVE MIĘDZYZDROJE RESORT & SPAWAVE MIĘDZYZDROJE RESORT & SPA
Międzyzdroje

Położony przy plaży w Międzyzdrojach kompleks Wave Międzyzdroje Resort & Spa kusi swą niebanalną architekturą do wypoczynku. Projekt inspirowany nadmorską bryzą oraz bałtycką falą zakłada kształt spirali, dzięki której mieszkańcy mają zapewniony widok na morze oraz maksymalne nasłonecznienie przez c...

20.12.202320.12.2023
Umowa zlecenieumowa zlecenie

POMOCNIK W GOSPODARSTWIE ROLNYM

Sokola Góra

Zakres obowiązków: 1. Pomoc w gospodarstwie Obejmuje wszystkie prace związane z zawodem rolnik upraw mieszanych. W gospodarstwie nie jest prowadzona hodowla zwierząt. Praca ta wymaga obsługi maszyn takich jak podajniki kubełkowe i ślimakowe utrzymanie gospodarstwa, wykonywania prac polowych (praca ...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca kat B w przewozie osób na trasach międzynarodowych

GTV OFFICE SP. Z O.O.GTV OFFICE SP. Z O.O.
Piotrków Trybunalski

ZAPROJEKTUJ Z NAMI TRASĘ SWOJEJ PODRÓŻY ZAWODOWEJ. W GTV BUS MASZ NA TO WPŁYW Jako zespół stawiamy na partnerski model współpracy. Wierzymy, że nasza skuteczność, doświadczenie w transporcie i empatia biznesowa jest gwarantem rozwoju naszych klientów, kontrahentów i pracowników. Swoją podróż rozpo...

09.04.202409.04.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie