Filtruj

Praca Pomoc Fizyczna - Kościerzyna

1-3 z 3 ofert pracy

DOSTAWCA KOŚCIERZYNA GLOVO 20-45zł/h Brutto

PTD PARTNERPTD PARTNER
Kościerzyna

DOSTAWCA KOŚCIERZYNA GLOVO 20-45zł/h BruttoPTD Partner jest niezależną firmą współpracującą z Glovo.Cenimy Twój czas, dlatego grafik jest elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb.Jesteśmy we wszystkich miastach, w których działa platforma Glovo. WYMAGANIA:•Ukończone 18 lat•Pojazd (rower, skuter, s...

06.05.202406.05.2024

Pakowanie - Banino/ dla każdego + darmowy TRANSPORT, atrakcyjne benefity

EXACT SYSTEMS SP. Z O.O.EXACT SYSTEMS SP. Z O.O.
Banino, Gdańsk, Somonino, Kościerzyna

Opis stanowiska: proste prace przy produkcji pakowanie produktów spożywczych na taśmie produkcyjnej Oferujemy: Bezpłatny transport z miejscowości Gdańsk, Somonino, Kartuzy, Żukowo, Kościerzyna, Sierakowice, Mirachowo (Trasa z Kościerzyny przez Egiertowo, Hopowo) Stawkę godziną 28,00 zł brutto Dodate...

02.05.202402.05.2024

Kierowca VIP

SUNREEF VENTURE S. A.SUNREEF VENTURE S. A.
Kartuzy

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji w pełni personalizowanych luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów.Stocznia Sunreef Yachts, założona przez francuskiego biznesmena Francisa Lappa, działa od 2002 roku na terenie historycznej Stoczni Gdańskiej....

30.04.202430.04.2024