Filtruj

Praca Pomoc Fizyczna - Siedlce

Doradca ds. części zamiennych. Asystent_Asystentka doradcy serwisowego

nowa oferta
ARTURARTUR
Siedlce

Firma Pielech-M.Pielech S.J. to ponad20lat doświadczenia wsprzedaży, a także obsłudze serwisowej samochodów osobowych i dostawczych. Naszą wizją, którą na przestrzeni lat realizujemy, jest bycie stabilną, rozpoznawalną i wiodącą firmą na siedleckim rynku motoryzacyjnym. Posiadamy autoryzacje Peugeot...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK FIZYCZNY

nowa oferta
KJ STAL KONRAD JANIAKKJ STAL KONRAD JANIAK
Łuków

Zakres obowiązków: Pomoc przy montażu ogrodzeń, wiat przystankowych oraz oznakowania stałego (praca w delegacji i na miejscu). Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe gotowość do pracy w delegacji...

17.05.202417.05.2024

Operator wózka widłowego

nowa oferta
AZAGROUP S. A.AZAGROUP S. A.
Marysin

AZAGroup S.A. jest firmą z branży e-commerce prowadzącą sklepy z obuwiem i odzieżą Born2be i Renee w Polsce i zagranicą. Z naszego magazynu dziennie wysyłamy na terenie Polski i za granicę tysiące paczek. Dołącz do nas i pomóż zrealizować nam wszystkie zamówienia na czas! Operator wózka widłowego ...