Filtruj

Praca Pomoc Fryzjerska - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

FRYZJER

nowa oferta
Kraków

Zakres obowiązków: Zgodnie z życzeniami klientów wykonuje zabiegi fryzjerskie, takie jak: golenie i strzyżenie włosów i zarostu, mycie i pielęgnowanie włosów, czesanie, trwała ondulacja, pielęgnowanie, rozjaśnianie i farbowanie włosów, za pomocą różnorodnych narzędzi, z wykorzystaniem specjalistyczn...

14.06.202414.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pomoc fryzjerska - Kraków

JEAN LOUIS DAVIDJEAN LOUIS DAVID
Kraków

Jeśli jesteś ambitną, kreatywną i otwartą osobą, która ceni sobie stabilną pracę w miłej atmosferze, pragniesz ciągłego rozwoju, a fryzjerstwo nie jest Ci obce– to właśnie na Ciebie czekamy!!! Zostań członkiem zespołu Jean Louis David. Nasze wymagania: Ukończony 18 rok życia Otwartość na nowości...

24.05.202424.05.2024
Praktykapraktyka

FRYZJER/FRYZJERKA poszukiwany do Płatek Studio w Myślenicach

MAGDALENAMAGDALENA
Myślenice

Płatek Studio w Myślenicach poszukuje osoby na stanowisko : FRYZJERA/FRYZJERKI Miejsce pracy: Myślenice Jeśli chcesz pracować w salonie, w którym cenisz sobie elastyczność godzin pracy, masz chęć rozwoju, lubisz przebywać w miłej atmosferze oraz nie boisz się wyzwań stawianych przez wymagających ...

24.03.202424.03.2024
od 35 zł