Filtruj

Praca Pomoc Kierowcy - Przemyśl

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

nowa oferta
Przemyśl

Zakres obowiązków: załadunek i rozładunek towarów na sklepy, pomoc w przygotowaniu towarów do wywózki, zdanie ilościowe towaru na sklepy, rozliczenie z faktur, dbałość o stan techniczny pojazdu Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Kierowca samochodu dostawczego umiejętność - prawo...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca TAXI- Bolt

DM CARSDM CARS
Przemyśl

BOLT JUŻ W PRZEMYŚLU! DM CARS to rekomendowany partner Bolt działający na rynku Rzeszowskim w branży transportowej od 2019 roku. Tworzą ją ludzie z pasją, którzy bardzo dobrze znają system nowoczesnych aplikacji służących do przewozu osób. Z aplikacją Bolt współpracujemy od jesieni 2019 roku. Świad...

28.05.202428.05.2024
od 1000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierowca kat B. w przewozie osób na trasach po PL

GTV OFFICE SP. Z O.O.GTV OFFICE SP. Z O.O.
Przemyśl

GTV BUS jest liderem w branży transportu. Dążymy do doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności. Właśnie dlatego potrzebujemy ambitnych, kreatywnych i zmotywowanych osób. Właśnie takich jak Ty. To oferujemy: Jazdę tylko nowymi samochodami (max 3 lata) marki Mercedes Sprinter, Mercedes Sprin...