Filtruj

Praca Pomoc Kucharza - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

Kucharz/ kucharka sekcji wydawki - młody zespół

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Tarnów

Restauracja z kuchnią azjatycką poszukuje osoby na stanowisko: Kucharz/ Kucharka sekcji wydawki. Zakres obowiązków: - Wydawanie posiłków. - Przygotowanie stanowiska pracy. - Pomoc w przygotowaniu dań. - Praca zmianowa – również w weekendy. Czego oczekujemy : - Podstawowych umiejętności w pra...

14.05.202414.05.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK KUCHARZA (Z)

Tarnów

Zakres obowiązków: pomoc kucharzowi w przygotowywaniu posiłków Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - nepalski (mowa: C1 - zaawansowany, pismo: C1 - zaawansowany) Wymagania: umiejętność przyrządzania potraw kuchni indyjskiej, obsługa indyjskiego pieca tandoor, wykszta...

13.05.202413.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pomoc kuchenna, Kucharz , Kucharka

STYLOWY ZJAZD POD CZARNYM KOGUTEM.STYLOWY ZJAZD POD CZARNYM KOGUTEM.
Czarna

Poszukuję do pracy na stanowiska: pomoc kuchenna i kucharka / kucharz.Stylowy Zajazd Pod Czarnym Kogutem, zlokalizowany w Czarnej Górnej 56a k./ Ustrzyk Dolnych....

18.05.202418.05.2024