Filtruj

Praca Pomoc Kuchenna Hotel - Wisełka

1-3 z 3 ofert pracy

Pomoc kuchenna - zmywakowy - porządkowy Hotel GLAR Wisełka

HOTEL GLARHOTEL GLAR
Wisełka

4- gwiazdkowy Hotel GLAR Conference & SPA w Wisełce Zadania na stanowisku: Podstawowa pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu posiłków, Zmywanie naczyń, utrzymywanie porządku w obszarze zmywaka i kuchni, utrzymywanie porządku w obszarze magazynowym i socjalnym gastronomii wsparcie innych działań k...

25.06.202425.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

POMOC KUCHENNA

HOTEL LAZUR-APARTAMENTY ZBIGNIEW OPALIŃSKIHOTEL LAZUR-APARTAMENTY ZBIGNIEW OPALIŃSKI
Świnoujście

Zakres obowiązków: Obsługa kuchni Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Doświadczenie zawodowe: mile widziane Częstotliwość kontaktów z pracodawcą: codziennie Praca w godzinach: 7:00 - 16:00...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

VHM HOTEL MANAGEMENT SP. Z O.O.VHM HOTEL MANAGEMENT SP. Z O.O.
Świnoujście

Zakres obowiązków: . Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe System i rozkład czasu pracy: dwie zmiany Praca w godzinach: 8:00 - 16:00 i 16:00 - 22:00...

12.03.202412.03.2024