Filtruj

Praca Pomoc Kuchenna Sprzatanie - Kołobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

POMOC KUCHENNA

MARCIN MIRZYŃSKIMARCIN MIRZYŃSKI
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Pomoc w przygotowywaniu pizzy, krojenie wędlin, krojenie pieczarek, sprzątanie stanowiska pracy, utrzymanie czystości. Praca w Kołobrzegu w godz. 12-22, również w weekendy. Praca w pizzerii 'Morze Pizzy. Możliwość zawarcia umowy o pracę na czas określony. Wymagania: wykształceni...

20.05.202420.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SANATORIUM UZDROWISKOWE MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W KOŁOBRZEGUSAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SANATORIUM UZDROWISKOWE MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W KOŁOBRZEGU
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Pomoc przy przygotowaniu posiłków; wstępna obróbka warzyw i owoców; dbanie o racjonalne wykorzystanie produktów żywnościowych w czasie obróbki wstępnej; obsługa urządzeń i sprzętu gastronomicznego; bieżące zmywanie naczyń kuchennych i stołowych; sprzątanie wszystkich pomieszczeń k...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukujemy osób do pracy nad morzem pensjonat i smażalnia ryb

BARBARABARBARA
Grzybowo

Poszukujemy osób do pracy w Pensjonacie i smażalni ryb w Grzybowie k. Kołobrzegu. Potrzebujemy osób do sprzątania pensjonatu , pomocy kuchennej i do pracy w smażalni ryb. Doświadczenie jest dla nas dużym atutem , ale nie jest konieczne. Praca od początku czerwca do końca września (do uzgodnienia)...

12.05.202412.05.2024
od 21 zł