Filtruj

Praca Pomoc Kuchenna Sprzatanie - Sztutowo

1-3 z 3 ofert pracy

Praca na sezon w Sztutowie oraz Krynicy Morskiej nad morzem

WOJCIECHWOJCIECH
Sztutowo

Pensjonatnad morzem w Sztutowie z zakwaterowaniem i wyżywieniemzatrudni na okres sezonowy ( od już do 30.09.24r z opcją na dłużej jeśli współpraca będzie owocna ) . Dodatkowo będzie nam potrzebna 1 bądź dwie osoby które będą się zajmować apartamentami w Krynicy Morskiej ( chodzi tutaj o sprzątnie ap...

30.04.202430.04.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOC KUCHENNA- SPRZĄTACZKA

DĘBSKI INVEST S. C.DĘBSKI INVEST S. C.
Krynica Morska

Zakres obowiązków: Miejsce wykonywania pracy- Ośrodek Doliva Park- Krynica Morska. pomoc w kuchni przy przygotowywaniu posiłków, sprzątanie pokoi Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

20.05.202420.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

zatrudnię do obsługi obiektu hotelowego

ELMAKELMAK
Stegna

Praca w sezonie letnim w obiekcie turystycznym nad morzem.Zatrudnimy do pracy na stanowiskach: pomoc kuchenna,sprzątanie domków,obsługa gości hotelowych.Zainteresowanych proszę o CV na adres @...

17.05.202417.05.2024