Filtruj

Praca Pomoc Kuchenna Sprzatanie - Zakopane

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w pensjonacie w Zakopanem

DOM WCZASOWY U KUSPRADOM WCZASOWY U KUSPRA
Zakopane

Poszukujemy do pracy w pensjonacie w Zakopanem od zaraz. Potrzebujemy panią do sprzątania i pomoc kuchenną.Praca jest z wyżywieniem i zakwaterowaniem proszę o kontakt telefoniczny . Tel 603 605 477...

11.06.202411.06.2024

SYLWIASYLWIA
Zakopane

Poszukujemy do pracy w pensjonacie w Zakopanem od zaraz. Potrzebujemy panią do sprzątania i pomoc kuchenną.Praca jest z wyżywieniem i zakwaterowaniem . Tel 882 766 790...

10.06.202410.06.2024

POMOC KUCHENNA

OŚRODEK WCZASOWO-WYPOCZYNKOWY DANUTA DANUTA KUŹMA, RENATA ŁUKASZCZYK, BARBARA CHOWANIEC S. C.OŚRODEK WCZASOWO-WYPOCZYNKOWY DANUTA DANUTA KUŹMA, RENATA ŁUKASZCZYK, BARBARA CHOWANIEC S. C.
Biały Dunajec

Zakres obowiązków: Pomoc w kuchni oraz zmywanie naczyń, sprzątanie pokoi, obieranie warzyw. Wymagana dyspozycyjność oraz chęć do pracy. Mile widziane doświadczenie, choć nie jest wymagane. Ważne jest zaangażowanie. Praca w ośrodku wczasowo-wypoczynkowym w Białym Dunajcu w godz. 8.00-16.00. Pracodawc...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0232 s