Filtruj

Praca Pomoc Kuchenna Sprzatanie - Zakopane

1-2 z 2 ofert pracy

Kelner - Sprzedawca/ Pomoc kuchenna - Gubałówka,

PKL HORECAPKL HORECA
Zakopane

Dołącz do nas! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: KELNER- Sprzedawca Miejsce pracy: Zakopane, Gubałówka, Restauracja Tarasy Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, z możliwością dalszej współpracy w oparciu o umowę o pracę, Pracę zmianową oraz elastyczny grafik pracy, Atra...

22.03.202422.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

POMOC KUCHENNA

OŚRODEK WCZASOWO-WYPOCZYNKOWY DANUTA DANUTA KUŹMA, RENATA ŁUKASZCZYK, BARBARA CHOWANIEC S. C.OŚRODEK WCZASOWO-WYPOCZYNKOWY DANUTA DANUTA KUŹMA, RENATA ŁUKASZCZYK, BARBARA CHOWANIEC S. C.
Biały Dunajec

Zakres obowiązków: Pomoc w kuchni oraz zmywanie naczyń, sprzątanie pokoi, obieranie warzyw. Wymagana dyspozycyjność oraz chęć do pracy. Mile widziane doświadczenie, choć nie jest wymagane. Ważne jest zaangażowanie. Praca w ośrodku wczasowo-wypoczynkowym w Białym Dunajcu w godz. 8.00-16.00. Pracodawc...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0359 s