Filtruj

Praca Pomoc Kuchenna Zmywak - Mielno

1-3 z 3 ofert pracy

POMOC KUCHENNA

nowa oferta
UNIRYBY PATRYK KRUKUNIRYBY PATRYK KRUK
Mielno

Zakres obowiązków: praca na kuchni głównej, obsługa zmywaka Wymagania: wykształcenie - podstawowe książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych, oferta przeznaczona równiez dla emerytów, studentów i obywateli Ukrainy (wymagana komunikatywna znajomość języka polskiego)...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca sezonowa Pomoc kuchenna Kelnerka Zmywanad Morzem Mila atmosfera

RAFAŁRAFAŁ
Dąbki

Witam poszukuje do pracy sezonowej osób na stanowisko Kelnerka Pomoc kuchenną Zmywak Obieranie warzyw Mała gastronomia rodzinna znajdująca się w miejscowości Dąbki . Potrzebujemy osób chętnych do pracy , wszystkiego nauczymy nie jest potrzebne doświadczenie tylko chęci i umiejętność pracy w ze...

10.05.202410.05.2024
od 6000 zł

PRACA NAD morzem!!! Ustronie Morskie

ANNA ZAJĄCANNA ZAJĄC
Ustronie Morskie

Szukam kelnerki, osby na zmywak, pomoc kuchenna, pokojówka, praca w ośrodku wczasowym, od maja do pażdzienika, gwarantowane nocleg i wyżywienie, umowa zleceie umowao pracę, książeczka sanepidowska. Wynogrdzenie 5500 zł miesięcznie....

22.04.202422.04.2024
od 5500 zł