Filtruj

Praca Pomoc Kuchenna - Bieżuń

1-3 z 3 ofert pracy

POMOC KUCHENNA

Bieżuń

Zakres obowiązków: przygotowywanie potraw, mycie naczyń, porządkowanie stanowisk pracy, mycie warzyw i owoców Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

26.06.202426.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Studzieńcu zatrudni pomoc kuchenną

OKRĘGOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W STUDZIEŃCUOKRĘGOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W STUDZIEŃCU
Studzieniec

Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Studzieńcu poszukuje kandydatów na stanowisko: Pomoc kuchenna Wymiar etatu: - pełny Liczba stanowisk pracy: - 1 Data ukazania się ogłoszenia: 03 czerwca 2024 r. Data rozpoczęcia pracy: 01 lipca 2024 r. Warunki pracy: - praca w kuchni zakładowej, przygotowywanie ...

03.06.202403.06.2024
od 4242 zł

kucharz/ pomoc kuchenna

KATARZYNAKATARZYNA
Kraszewo-Czubaki

Grupa Zdrowie Sp. zo. o. zatrudni na stanowisko: kucharz/ pomoc kuchenna Miejsce pracy: Kraszewo-Czubaki gm. Raciąż Zakres obowiązków: · właściwa organizacja pracy na stanowisku · obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy, · utrzymywanie czystości w obrę...

20.02.202420.02.2024
od 4300 zł