Filtruj

Praca Pomoc Kuchenna - Górno

1-3 z 3 ofert pracy

PIONKI- POMOC KUCHENNA

nowa oferta
MICHAŁ JÓZEFOWICZ FIRMA SZPILKAMICHAŁ JÓZEFOWICZ FIRMA SZPILKA
Świerże Górne

Zakres obowiązków: Pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu posiłków. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Doświadczenie na podobnym stanowisku....

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOC KUCHENNA

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Leżajsk

Numer oferty: StPr/24/0652Obowiązki:Wstepna obróbka art. spożywczych, warzyw, owoców, porcjowanie, dekorowanie potraw, wydawanie potraw, utrzymanie porzadkuWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:Ważne: Dla osób nieposiadających doświadczenia zawodowego ist...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

nowa oferta
FIRMA SUN-SET - ARTUR ŻURAWFIRMA SUN-SET - ARTUR ŻURAW
Leżajsk

Zakres obowiązków: Wstepna obróbka art. spożywczych, warzyw, owoców, porcjowanie, dekorowanie potraw, wydawanie potraw, utrzymanie porzadku Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Ważne: Dla osób nieposiadających doświadczenia zawodowego istnieje możliwość przyuczenia do zawodu....