Filtruj

Praca Pomoc Kuchenna - Kętrzyn

1-3 z 3 ofert pracy

POMOC KUCHENNA

Kętrzyn

Zakres obowiązków: pomoc szefowi kuchni, obróbka produktów zmywanie sprzątanie kuchni Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kucharz zmianowy

nowa oferta
KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Węgorzewo

Dołącz do naszego Zespołu jako profesjonalny kucharz zmianowy z wyrazistym smakiem oraz dużą dozą kulinarnej kreatywności. . Nasze oczekiwania: . - Wsparcie Szefa Kuchni w planowaniu menu i przygotowywaniu posiłków - Nadzór nad pozostałym personelem kuchni i zapewnienie efektywnej pracy - Szko...

08.06.202408.06.2024

HOTEL HUSZCZAHOTEL HUSZCZA
Mrągowo

Hotel Huszcza w Mrągowie,poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: POMOC KUCHENNA, mile widziane doświadczenie. Proponujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty, mailowy lub telefoniczny....