Filtruj

Praca Pomoc Kuchenna - Łuszczów

1-3 z 3 ofert pracy

POMOC KUCHENNA

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łuszczów-Kolonia

Numer oferty: StPr/24/1112Obowiązki:Pomoc kucharzowi w gotowaniu oraz przygotowywanie potraw. Prace porządkowe na stanowisku pracy.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: chęci do pracy odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie dyspozycyjność książeczka sanitarno-epidemiologiczna...

23.05.202423.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

nowa oferta
CIEŚLAK GRAŻYNA COUNTRYCIEŚLAK GRAŻYNA COUNTRY

Zakres obowiązków: Pomoc kucharzowi w gotowaniu oraz przygotowywanie potraw. Prace porządkowe na stanowisku pracy. Wymagania: wykształcenie - gastronomiczne zasadnicze zawodowe umiejętność - chęci do pracy umiejętność - odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie umiejętność - dyspozycyjność umieję...

Umowa o pracęumowa o pracę

Praca:Kucharz,Pomoc kuchenna

MIROSŁAWA FURDALMIROSŁAWA FURDAL
Strupin Duży

Ranczo Budrysa poszukuje pracowników na stanowisko: - Kucharz - Pomoc kuchenna Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 78*******00....

01.05.202401.05.2024