Filtruj

Praca Pomoc Kuchenna - Markowa

1-3 z 3 ofert pracy

Kucharz Pomoc kuchenna

nowa oferta
PAWEŁPAWEŁ
Marki

Witam Restauracja Między Smakami Marki poszukujemy osób do Naszego Zespołu w związku z rozwojem firmy. Kucharz samodzielny Pomoc kuchenna Kelnerka Kierowca na auto służbowe Praca od 8.00 do 19.00 Niedzielę wolne. Więcej informacji udziele telefonicznie....

21.05.202421.05.2024
od 24 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

POMOC KUCHENNA

nowa oferta
Jarosław

Zakres obowiązków: pomoc przy przygotowywaniu półproduktów wraz z obróbką artykułów spożywczych oraz dań, ( m.in. obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców ). pomoc przy wydawaniu posiłków Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w restauracji / pomoc kucharza

ANNAANNA
Jarosław

Restauracja Aromat poszukuje osób do pracy na stanowisko pomoc kuchenna Wymagania: dobra organizacja pracy , umiejętność pracy w zespole obowiązkowość dyspozycyjność Oferujemy: umowa o pracę lub zlecenie premie uznaniowe szkolenia...

14.05.202414.05.2024
od 4242 zł