Filtruj

Praca Pomoc Kuchenna - Okole

1-3 z 3 ofert pracy

Pomoc kuchenna - (osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności)

KAMILA BUSZTA-ROGACZEWSKAKAMILA BUSZTA-ROGACZEWSKA
Okole

Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze Prywatna Klinka Leczenia Bólu Rezydencja Live poszukuje osoby do pracy na stanowisku Pomoc Kuchenna, specjalizującej się w serwowaniu dań kuchni staropolskiej. Wymagania: Znajomość dań kuchni staropolskiej. Chęć do pracy na kuchni. Chęć do nauki i rozwoju. Punk...

10.05.202410.05.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOC KUCHENNA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Tczew

Numer oferty: StPr/24/0526Obowiązki:Praca w Restauracji Pod Orłem,Wynagrodzenie do uzgodnienia z Pracodawcą Kontakt osobisty lub telefoniczny: 58 531-52-69.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 1)Wymagania pożądan...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

RESTAURACJA POD ORŁEM S. C.RESTAURACJA POD ORŁEM S. C.
Tczew

Zakres obowiązków: Praca w Restauracji Pod Orłem, Wynagrodzenie do uzgodnienia z Pracodawcą Kontakt osobisty lub telefoniczny: 58 531-52-69. Wymagania: wykształcenie - gastronomiczne zasadnicze zawodowe zawód - Pomoc kuchenna umiejętność - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku...