Filtruj

Praca Pomoc Kuchenna - Ostrowiec Świętokrzyski

1-3 z 3 ofert pracy

Kucharz Kucharka Pomoc kuchenna

RESTAURACJARESTAURACJA
Ostrowiec Świętokrzyski

Szukam dodatkowych osób do pracy w kuchni w Domu Weselnym. Wymagane doświadczenie i chęć pracy w zawodzie kucharza.Proszę o przesyłanie swoich cv wraz ze zdjęciem...

25.04.202425.04.2024

Pomoc kuchenna - Starachowice, ul. Batalionów Chłopskich

REKEEP POLSKA S. A.REKEEP POLSKA S. A.
Starachowice

Rekeep Polska to firma otwarta na różnorodność pracowników i zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami. Poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do nas na stanowisku: Pomoc kuchenna Miejsce pracy: Starachowice, ul. Batalionów Chłopskich 6 Godziny pracy: według grafiku (również weekendy i święta...

23.04.202423.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

POMOC KUCHENNA

Łagów

Zakres obowiązków: - szkolenie bhp i ppoż., - zapoznanie się z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji, - nauka obróbki mechanicznej mięsa, - nauka obsługi urządzeń kuchennych, - uczestnictwo w przygotowaniu posiłków, - wydawanie przygotowanych posiłków, - utrzymanie czystości w mie...

22.04.202422.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0286 s