Filtruj

Praca Pomoc Kuchenna - Puławy

1-3 z 3 ofert pracy

POMOC KUCHENNA

Puławy

Zakres obowiązków: zgodny z programem stażu Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Pomoc kuchenna wykształcenie średnie, godz. pracy 6-14 lub 7-15...

29.04.202429.04.2024

Pomoc Kuchenna- zmywak

MATEUSZMATEUSZ
Kazimierz Dolny

Restauracja Akuku w Kazimierzu Dolnym, poszukuje osoby na stanowisko-pomoc kuchenna. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 7. 2.4 5.5.8 5.0.7...

04.05.202404.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

ALICJA GRZEGORCZYK-WASĄG BERBERYS,SUBSYDIUMALICJA GRZEGORCZYK-WASĄG BERBERYS,SUBSYDIUM

Zakres obowiązków: pomoc w przygotowywaniu posiłków Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pomoc kuchenna umowa zlecenie z możliwościa przejścia na umowę o pracę chęci do pracy praca w godz. 7-22 (w weekendy praca do późnych godzin nocnych)...