Filtruj

Praca Pomoc Kuchenna - Rudzie

1-3 z 3 ofert pracy

Firma Cateringowa szuka pracownika !

NIRONIRO
Ruda Śląska

Firma cateringowa zajmująca się żywieniem pacjentów w szpitalach na terenie Śląska poszukuje oosby na stanowisko Pomoc kuchenna .Mile widziane doświadczenie w gastronomii .Prosimy tylko i wyłacznie o kontakt TELEFONICZNY !! 324310040...

03.06.202403.06.2024

Restauracja zatrudni Pomoc Kuchenną

RESTAURACJA WIŚNIOWY SADRESTAURACJA WIŚNIOWY SAD
Ruda Śląska

POMOC KUCHENNA Wymagania: - punktualność - dyspozycyjność (możliwość pracy tylko w weekendy w godzinach porannych) - umiejętność pracy w zespole - mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej - umiejętności garmażeryjne lub zimna kuchnia - aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczn...

02.06.202402.06.2024
od 28 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOC KUCHENNA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM.MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIESZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM.MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE
Ruda Śląska

Zakres obowiązków: pomoc kucharzowi, przygotowywanie posiłków, praca w zespole 4-osobowym. Kontakt mailowy, pracodawca zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pomoc kuchenna uprawnienie - Orzeczenie lekarskie ...

28.05.202428.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0375 s