Filtruj

Praca Pomoc Kuchenna - Sieraków

1-2 z 2 ofert pracy

Stanowiska kucharz, pizzer, pomoc kuchenna, sieraków międzychód kwilcz

nowa oferta
ŁUKASZŁUKASZ
Sieraków

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do współpracy na stanowisku kucharz, pizzer oraz pomoc kuchenna. Oferujemy prace w stabilnej firmie opartą o umowę o prace lub umowę zlecenie. Gwarantujemy regularne i atrakcyjne wynagrodzenie, premie, elastyczny grafik dopasowany do potrzeb praco...

19.05.202419.05.2024
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOC KUCHENNA

OŚRODEK TERAPII GRUNWALD STANISŁAW BOJKOWSKI OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY IM.PROF.WIKTORA DEGIOŚRODEK TERAPII GRUNWALD STANISŁAW BOJKOWSKI OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY IM.PROF.WIKTORA DEGI
Gościm

Zakres obowiązków: pomoc w kuchni, przygotowywanie posiłków Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe mile widziane doświadczenie zawodowe...

09.05.202409.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0365 s