Filtruj

Praca Pomoc Kuchenna - Świebodzin

1-3 z 3 ofert pracy

POMOC KUCHENNA

Świebodzin

Zakres obowiązków: przygotowywanie zamówień Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie zawodowe...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOC KUCHENNA/KUCHARZ - 218

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Niesulice

Numer oferty: StPr/24/0542Obowiązki:praca w bazie obozowej w Niesulicach, gotowanie, przygotowywanie i wydawanie trzech posiłków dla 400 osóbWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawoweZawód:Kucharz*Pozostałe wymagania:doświadczenie w pracy w kuchniMiejsce pracy: 66-211 Niesulice, powiat: ...

08.05.202408.05.2024

ZWIĄZEK HARCERSTWA POLSKIEGO, CHORĄGIEW DOLNOŚLĄSKA, HUFIEC ŚWIDNICAZWIĄZEK HARCERSTWA POLSKIEGO, CHORĄGIEW DOLNOŚLĄSKA, HUFIEC ŚWIDNICA
Niesulice

Zakres obowiązków: praca w bazie obozowej w Niesulicach, gotowanie, przygotowywanie i wydawanie trzech posiłków dla 400 osób Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Kucharz* doświadczenie w pracy w kuchni...

07.05.202407.05.2024