Filtruj

Praca Pomoc Magazyniera - Płońsk

1-3 z 3 ofert pracy

Placowy/ Magazynier Nowy Dwór Mazowiecki

SYLWIASYLWIA
Płońsk

Miejsce Pacy: Nowy Dwór Mazowiecki Twój zakres obowiązków Przyjmowanie maszyn i urządzeń oraz pomoc w ich załadunku i rozładunku Czyszczenie, mycie oraz wstępne oględziny stanu technicznego maszyn i urządzeń Dbałość o porządek oraz o zgodne z wytycznymi rozplanowanie sprzętów w magazynie, w tym ...

27.04.202427.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Czerwińsk Nad Wisłą

POMOCNIK MAGAZYNIERA

Swobodnia

Zakres obowiązków: praca fizyczna stojąca, utrzymanie porządku w miejscu pracy, sprawdzania jakości towaru, kompletowanie towaru przy użyciu skanera, pomoc przy załadunku i rozładunku towaru Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe [Inne] : praca wg zleceń 160h/ miesięcznie, wymagan...

15.05.202415.05.2024