Filtruj

Praca Pomoc Magazyniera - Sieraków

1-3 z 3 ofert pracy

POMOC MAGAZYNIERA

ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY GABRIEL TWARDYZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY GABRIEL TWARDY
Sierakowo

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i wydawanie towarów, utrzymanie porządku na magazynie i placu. Bezpośredni kontakt z klientem Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - znajomość branży budowlanej umiejętność - prawo jazdy kat. B [Inne] : mile widziane,...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier - operator wózka - umowa o pracę

HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS POLSKAHELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS POLSKA
Sękowo

Będąc globalnym dostawcą usług logistycznych, Hellmann Worldwide Logistics oferuje rozwiązania na każde logistyczne wyzwanie. Naszą siłą napędową są ludzie, należący do globalnej Hellmann FAMILY, będący centrum naszego Hellmann Promise i wszystkich decyzji, które podejmujemy. For the better. Togeth...

18.01.202418.01.2024

Sprzedawca-Magazynier w Hurtowni-Sklepie Elektryczno-Oświetleniowym

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE A-T S. A.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE A-T S. A.
Wronki

Kim jesteśmy? Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A. z siedzibą w Krotoszynie istnieje od roku 1990. Zajmujemy się sprzedażą artykułów elektrycznych i oświetleniowych oraz chemicznych, farmaceutycznych i spożywczych. Nasza Spółka prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową na terenie całej Polski. Posiadam...

11.12.202311.12.2023