Filtruj

Praca Pomoc Magazyniera - Zgorzelec

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier

AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Zgorzelec

Poszukujemy pracownika na stanowisko Magazynier - operator wózka widłowego. Praca w Lipsku - niecałe 3godziny od Zgorzelca. Magazynier Obowiązki Wykonywanie wszelkich czynności magazynowych oraz transportowych z użyciem wózków widłowych i ładowarek kołowych Ładowanie i rozładowywanie ciężarówek Prze...

26.06.202426.06.2024

Magazynier - Zgorzelec INTER-TEAM

INTER -TEAM SP. Z O.O.INTER -TEAM SP. Z O.O.
Zgorzelec

Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw towaru Rozkładanie towaru w magazynie Przygotowywanie towaru do wysyłki Oczekujemy: Dobrej organizacji pracy własnej Systematyczności oraz dokładności Umiejętności pracy w zespole Komunikatywności Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Got...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

INTER-TEAM SP. Z O.O.INTER-TEAM SP. Z O.O.
Zgorzelec

Zakres obowiązków • Przyjmowanie dostaw towaru • Rozkładanie towaru w magazynie • Przygotowywanie towaru do wysyłki Oczekujemy • Dobrej organizacji pracy własnej • Systematyczności oraz dokładności • Umiejętności pracy w zespole • Komunikatywności • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku...

07.06.202407.06.2024