Filtruj

Praca Pomoc Nauczyciela - Chojna

1-3 z 3 ofert pracy

POMOC NAUCZYCIELA

Chojna

Zakres obowiązków: pomoc nauczycielow podczas spacerów, wycieczek, zajęć, przygotowanie dekoracji sali, pomocy dydaktycznych, pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - podstawowe...

13.06.202413.06.2024

Chojna

Zakres obowiązków: pomoc nauczycielow podczas spacerów, wycieczek, zajęć, przygotowanie dekoracji sali, pomocy dydaktycznych, pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące...

POMOC NAUCZYCIELA Z ZAKRESEM OPIEKUNA DZIECI I MŁODZIEŻY

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W CHOJNIESPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W CHOJNIE
Chojna

Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi podczas pobytu w szkole. Pomoc podczas przemieszczania się między zajęciami szkolnymi. Dopilnowanie by wszyscy uczniowie Ośrodka znaleźli się na lekcjach. Przyprowadzania /zaprowadzanie uczniów na przyjazdy/odjazdy busów. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

06.06.202406.06.2024