Filtruj

Praca Pomoc Nauczyciela - Krosno

1-2 z 2 ofert pracy

Pomoc nauczyciela

FUNDACJA 21FUNDACJA 21
Krosno

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Planeta 21” w Krośnie zatrudni POMOC NAUCZYCIELA Zapewniamy:- wsparcie merytoryczne,- atrakcyjne wynagrodzenie,- umowę o pracę.Oczekiwania:- mile widziane wykształcenie pedagogiczne, - mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami,- moty...

26.06.202426.06.2024

NAUCZYCIEL - PSYCHOLOG

ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W KROŚNIEZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W KROŚNIE
Krosno

Zakres obowiązków: 1. Wspieranie działań stworzenia uczniom wymagającym szczególnej opieki i pomocy możliwości udziału w różnych formach zajęć pozalekcyjnych. 2. Udzielanie porad uczniom w rozwiązywaniu trudności. 3. Współudział w opracowaniu planu pracy szkoły w sferze dydaktycznej, opiekuńczej i w...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0270 s