Filtruj

Praca Pomoc Nauczyciela - Łazy

1-3 z 3 ofert pracy

Pomoc Nauczyciela

JOANNAJOANNA
Łazy

Niepubliczne Przedszkole Calineczka z siedzibą w Łazach zatrudni pomoc nauczyciela wychowania przedszkolnego w pełnym wymiarze godzin. Gwarantujemy: -umowę o pracę -dogodne warunki pracy -miłą i przyjazną atmosferę -możliwość rozwoju -elastyczny grafik -praca w małych grupach Osoby zaintere...

03.09.202403.09.2024
od 4600 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Opiekunka/pomoc nauczyciela

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK FANTAZJANIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK FANTAZJA
Łazy

Poszukujemy opiekunki/pomocy nauczyciela do naszego żłobka w Łazach, gmina Lesznowola: osoby serdecznej, odpowiedzialnej, energicznej i kreatywnej. Mile widziane kwalifikacje Zgłoszenia poproszę z CV...

14.08.202414.08.2024
od 4300 zł

POMOC NAUCZYCIELA (OFERTA STAŻU DLA OSOBY POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA)

Starachowice

Zakres obowiązków: asystowanie nauczycielowi w pracy z dziećmi, obsługa sprzętu biurowego, dyżury w szatni, pomoc dzieciom w czynnościach Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące...

09.09.202409.09.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0218 s