Filtruj

Praca Pomoc Nauczyciela - Sieradz

1-3 z 3 ofert pracy

Pomoc nauczyciela z ukończoną pedagogiką

MARCINMARCIN
Sieradz

Poszukiwana osoba na stanowisko POMOC NAUCZYCIELA z przygotowaniem pedagogicznym Celem naszego przedszkola jest kreowanie przestrzeni sprzyjającej odkrywaniu i rozwijaniu potencjału ucznia. Poszukujemy więc niezwykłej osoby do pracy w przedszkolu. Oferujemy: - umowę o pracę - godziny pracy dost...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Wizytator

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Sieradz

Kuratorium Oświaty w Łodzi Łódzki Kurator Oświaty poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Wizytator do spraw nadzoru pedagogicznego w Delegaturze Kuratorium Oświaty w Łodzi z siedzibą w Sieradzu Wizytator Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: dokonuje oceny stanu przestrzegania przep...

PSYCHOLOG

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK IM. ŚW. BERNADETTY SOUBIROUSPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK IM. ŚW. BERNADETTY SOUBIROUS
Pipie

Zakres obowiązków: Udzielanie pomocy psychologicznej poprzez pomoc wychowawcom, współdziałanie z nauczycielami, rodzicami (opiekunami prawnymi), organami szkoły oraz instytucjami pozaszkolnymi. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

18.06.202418.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0248 s