Filtruj

Praca Pomoc Piekarza - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta praca sezonowa październik-grudzień

ADREAMSADREAMS
Kielce, Częstochowa, Lublin, Stalowa Wola, Starachowice, Kraśnik, Sandomierz, Chełm, Skarżysko-Kamienna, Zawiercie, Tomaszów Lubelski, Ostrowiec Świętokrzyski, Piekary Śląskie, Zamość, Lubartów, Hrubieszów, Łęczna, Bytom, Świdnik, Myszków, Krasnystaw, Opo

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT...

24.04.202424.04.2024

POMOCNIK PIEKARZA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lublin

Numer oferty: StPr/24/0697Obowiązki:Pomoc dla piekarza ciastowego, przygotowywanie surowców, urządzeń, narzędzi, asystowanie przy pracy przy piecu.Wymagania:Wymagania konieczne:Języki:polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkującyUmiejętności i uprawnienia: doświadczenie zawodowe ...

26.03.202426.03.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Piekarz - Francja, okolice Reims

AGENCJA PRACYAGENCJA PRACY
Lublin

Nie możesz znaleźć pracy w Polsce i myślisz o wyjeździe za granicę? Nic prostszego! Wystarczy, że wyślesz nam, swoją aplikację, a my zadbamy o resztę! Aplikuj na stanowisko PIEKARZ I ZARÓB 11 000 PLN! Czynnie szukamy osób do pracy w wielu lokalizacjach za granicą. Nie czekaj, zgłoś się już teraz i c...

06.02.202406.02.2024