Filtruj

Praca Pomoc Piekarza - Racibórz

1-3 z 3 ofert pracy

Piekarz/ pomoc piekarza

ANIDAANIDA
Racibórz

Poszukuję piekarza lub pomocnika, osobę do przyuczenia do pracy w piekarni na pełny etat. Praca w trybie nocnym. Więcej informacji pod numerem telefonu 60*****47...

21.08.202421.08.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PIEKARZ/POMOC PIEKARZA

FIRMA TONIK PIEKARNIA-CIASTKARNIA ANTONI PIECZKAFIRMA TONIK PIEKARNIA-CIASTKARNIA ANTONI PIECZKA
Rybnik

Zakres obowiązków: Wymagane wykształcenie zawodowe - piekarz lub pomoc piekarza, ksiązeczka sanitarno-epidemiologiczna, doświadczenie w zawodzie. Praca na nocną zmianę. Kontakt osobisty lub telefoniczny z pracodawcą. Wymagania: wykształcenie - gastronomiczne zasadnicze zawodowe umiejętność - książe...

12.09.202412.09.2024

PIEKARZ/ POMOC PIEKARZA

PIECOWSKI BRONISŁAW PPHU BRUNO - MAR PIEKARNIA-CUKIERNIA SKLEP WIELOBRANŻOWYPIECOWSKI BRONISŁAW PPHU BRUNO - MAR PIEKARNIA-CUKIERNIA SKLEP WIELOBRANŻOWY
Rybnik

Zakres obowiązków: Wykształcenie dowolne, doświadczenie mile widziane. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Kontakt z pracodawcą osobisty oraz telefoniczny. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

19.08.202419.08.2024