Filtruj

Praca Pomoc Produkcyjna - Szczecinek

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię tokarza CNC

VIMETVIMET
Szczecinek

Obowiązki: Obsługa maszyn CNC, w tym ustawianie programów i parametrów skrawania. Programowanie obrabiarek CNC oraz wprowadzanie korekt w programach. Kontrola jakości wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, itp.). Bieżąca konserwacja maszyn i narzędzi. Dobór narz...

19.08.202419.08.2024
od 30 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SPAWACZ MIG/TIG firma produkcyjna

JOBZONE NORGE ASJOBZONE NORGE AS
Szczecinek

Firma JOBZONE NORGE AS jest w Norwegii liderem w sektorze usług personalnych. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie i zespół najlepszych specjalistów, którzy wiedzą, jak stworzyć pakiet rozwiązań perfekcyjnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwań osób poszukujących pracy i pragnących rozwijać s...

11.08.202411.08.2024

Magazynier – ul. Pomorska 1, Czarne

PGSWPGSW
Czarne

POLSKA GRUPA SW PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWE POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO MAZGAZYNIER W ZAKŁADZIE W CZARNEM Zadania na stanowisku pracy: Przyjmowanie i wydawani materiałów i wyrobów gotowych Rozkładanie towaru Przeprowadzanie doraźnej kontroli stanu zapasów po dokonaniu każdej operacji Ob...

11.06.202411.06.2024
od 4300 zł