Filtruj

Praca Pomoc Przy Wydawaniu Posilkow - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

Kucharz/ kucharka sekcji wydawki - młody zespół

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Tarnów

Restauracja z kuchnią azjatycką poszukuje osoby na stanowisko: Kucharz/ Kucharka sekcji wydawki. Zakres obowiązków: - Wydawanie posiłków. - Przygotowanie stanowiska pracy. - Pomoc w przygotowaniu dań. - Praca zmianowa – również w weekendy. Czego oczekujemy : - Podstawowych umiejętności w pra...

14.05.202414.05.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomoc kuchenna i sprzedaż lodów (WN)

POWIATOWY URZĄD PRACY W TARNOWIEPOWIATOWY URZĄD PRACY W TARNOWIE
Tarnów

przygotowywanie posiłków, pieczenie ciast, wydawanie lodów, robienie deserów...

27.03.202427.03.2024

POMOC KUCHENNA I SPRZEDAŻ LODÓW (WN)

Tarnów

Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków, pieczenie ciast, wydawanie lodów, robienie deserów Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Refundacja kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej zamieszkałej na terenie powiatu tarnowskiego. Wymagania: wykształcenie dowo...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0307 s