Filtruj

Praca Pomoc Stolarza - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

STOLARZ JACHTOWY LUB BUDOWNICZY STATKÓW

LIMNUSWORK SP. Z O.O. SP. K.LIMNUSWORK SP. Z O.O. SP. K.
Olsztyn

LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Szwecji, Norwegii i Szwajca...

25.06.202425.06.2024

POMOCNIK STOLARZA

SEPAR-MEBLE ARKADIUSZ PIECHOWSKISEPAR-MEBLE ARKADIUSZ PIECHOWSKI
Olsztyn

Zakres obowiązków: pomoc dla stolarza, dbanie o porząde w zakładzie, sdkładanie mebli godziny pracy: 8-16 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe...

19.06.202419.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Stolarz okrętowy/ Szkutnik - STOCZNIA W DANII

ATN SERVICE APSATN SERVICE APS
Olsztyn

Nasz duński kontrahent - specjalizujący się w przemyśle stoczniowym, poszukuje stolarzy okrętowych / stolarzy stoczniowych / szkutników do różnych zleceń. Praca odbywać się będzie w malowniczej miejscowości na zachodnim wybrzeżu Danii. Pierwszym zleceniem jest renowacja drewnianych szkieletów/konstr...

26.05.202426.05.2024