Filtruj

Praca Pomoc Wychowawcy - Koszalin

ASYSTENT RODZINY / WYCHOWAWCA W PROGRAMIE UMACNIANIA RODZINY

STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCESTOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE
Koszalin

Zakres obowiązków: Zadania -praca z rodzinami z terenu gminy Świeszyno (powiat koszaliński) -wspieranie rodziców w budowaniu umiejętności wychowawczych poprzez pracę w środowisku domowym -wspieranie rozwoju poznawczego wychowanków poprzez prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych dla dzieci i mł...

02.09.202402.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent rodziny - wychowawca (SOS Wioski Dziecięce)

Koszalin

STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE Nasza Organizacja od 40 lat niesie pomoc dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej oraz zagrożonym jej utratą. W swojej pracy kierujemy się Polityką Ochrony Dziecka i naszym Kodeksem Etycznym. Prowadzimy SOS Wioski Dziecięce, gdzie dzieci znajdują trosk...

23.08.202423.08.2024

WYCHOWAWCA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Darłowo

Numer oferty: StPr/24/0793Obowiązki:prowadzenie indywidualnej pracy z dzieckiem oraz pracy z grupą dzieci,opracowywanie planu pomocy dziecku oraz prowadzenie karty pobytu dziecka,zapewnienie dziecku i grupie dzieci poczycia bezpieczeństwaWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym lice...

12.09.202412.09.2024