Filtruj

Praca Pomoc Wychowawcy - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

MŁODSZY WYCHOWAWCA

OLSZTYŃSKIE CENTRUM POMOCY DZIECKUOLSZTYŃSKIE CENTRUM POMOCY DZIECKU
Olsztyn

Zakres obowiązków: Sprawowanie bezpośredniej opieki nad dziećmi, organizowanie zajęć wychowawczych z grupą dzieci, tworzenie odpowiedniej dokumentacji, współpraca ze specjalistami i innymi instytucjami. Godziny pracy 7-15, 14-22, 22-6 Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat...

12.09.202412.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

wychowawca przedszkolny

ASIAASIA
Olsztyn

Przedszkole Niepubliczne Harmonijka poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego. Dołącz do naszego wspaniałego zespołu! CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą OLX lub na maila....

20.08.202420.08.2024

nauczyciel wychowawca przedszkola

BASIABASIA
Olsztyn

Poszukujemy osoby ciepłej, pracowitej i kreatywnej na stanowisko nauczyciel przedszkola. Oferujemy stabilną pracę w świetnym zespole na Jarotach. Wymagane kwalifikacje skończone studia na kierunku edukacji wczesnoszkolnej lub przedszkolnej. CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą OLX lub na ...

24.06.202424.06.2024