Filtruj

Praca Pomocnicze - Sulęcin

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI

MK PROFESSIONAL SERVICE GROUP SP. Z O.O.MK PROFESSIONAL SERVICE GROUP SP. Z O.O.
Sulęcin

Zakres obowiązków: - czynności pomocnicze przy obieraniu warzyw. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - Chęć do pracy umiejętność - odpowiedzialność i dokładność umiejętność - samodzielność umiejętność - Zdolności manualne....

02.09.202402.09.2024

Pakowanie perfum Stryków

E-WORKE-WORK
Sulęcin

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company (nr 49) dla swojego Klientabędącego wiodącym europejskim dostawcą zestawów upominkowych oraz produktów perfumeryjnych zatrudni na stanowisko:CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY PAKOWANIUObowiązki:•Pakowanie ekskluzywnych perfum i kosmetyków•Sortowanie•Konfekcjonowan...

20.06.202420.06.2024

Praca na magazynie od zaraz

ANNA JANIK-SATVOLDIEVAANNA JANIK-SATVOLDIEVA
Deszczno

Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier Miejsce pracy: Deszczno (obok Gorzowa Wielkopolskiego) Zadania: Rozładunek i załadunek przesyłek Prace pomocnicze na terenie magazyny Wymagania: Dyspozycyjność do pracy zmianowej Mile widziane doświadczenie na magazynie ( n...