Filtruj

Praca Pomocnik Blacharza - Sosnowiec

1-3 z 3 ofert pracy

pomocnik blacharza samochodowego

SEBASTIANSEBASTIAN
Sosnowiec

Przyjmę do pracy na stanowisko blacharza (pomocnika ) samochodowego z doświadczeniem , który dołączy do naszego zespołu duże możliwości dalszego rozwoju naprawimy głównie dla towarzystw ubezpieczeniowych w zamian za wysokie wynagrodzenie doświadczeniem na cały etat w Sosnowcu tel. kontaktowy 60*...

12.03.202412.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię pomocnika blacharza i lakiernika

SPTCLASSICCARSSPTCLASSICCARS
Tarnowskie Góry

Zatrudnię pomocnika blacharza i lakiernika do pracy przy samochodach zabytkowych ! Praca w firmie z wieloletnim doświadczeniem i przyjemną atmosferą. Oferujemy wysokie wynagrodzenie i terminowe wypłaty. Oczekujemy: *dobrej organizacji pracy *sumienności *staranności *samodzielności *zaangażow...

26.06.202426.06.2024
od 4600 zł

POMOCNIK DEKARZA/BLACHARZA

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY JANEX-BUD JANUSZ NALEPAZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY JANEX-BUD JANUSZ NALEPA
Chorzów

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze dekarsie oraz blacharskie Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - chęci do pracy umiejętność - mile widziane prawo jazdy kat.B umiejętność - zdolność do pracy na wysokościach...

21.06.202421.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0261 s