Filtruj
Filtruj
Filtruj

Praca Pomocnik Brukarza - Kolbuszowa Górna

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK BRUKARZA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kolbuszowa Górna

Numer oferty: StPr/24/0035Obowiązki:Pomoc przy układaniu kostki brukowej.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:chęci do pracy.Miejsce pracy: 36-100 Kolbuszowa Górna 299, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas o...

29.01.202429.01.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE JAN ZAWISZAUSŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE JAN ZAWISZA

Zakres obowiązków: Pomoc przy układaniu kostki brukowej. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe chęci do pracy....

Umowa o pracęumowa o pracę

Brukarz/pomocnik brukarza

BRUKBRUK
Rzeszów

Witam poszukujemy brukarz z doświadczeniem lub pomocników brukarzy, praca przy chodnikach parkingach, zaintersowanych zapraszamy do kontaktu, praca na terenie powiatu rzeszowskiego...

11.02.202411.02.2024