Filtruj

Praca Pomocnik Brukarza - Lubawa

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK BRUKARZA

ROBOTY ZIEMNE WODNO-KANALIZACYJNE MAREK SŁAWIŃSKIROBOTY ZIEMNE WODNO-KANALIZACYJNE MAREK SŁAWIŃSKI
Lubawa

Zakres obowiązków: Pomoc przy układaniu kostki brukowej, prace fizyczne. Wymagania: wykształcenie - podstawowe Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane. Praca w promieniu 80 km od Lubawy - pracodawca zapewnia dojazd do pracy z Lubawy....

17.07.202417.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SŁAW-BRUK SŁAWOMIR BINKOWSKISŁAW-BRUK SŁAWOMIR BINKOWSKI
Gałdowo

Zakres obowiązków: Pomoc przy układaniu kostki brukowej. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Praca w systemie I zmianowym. Praca w promieniu 100 km....

22.08.202422.08.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

USŁUGI BRUKARSKIE RINO ZBIGNIEW GÓRALUSŁUGI BRUKARSKIE RINO ZBIGNIEW GÓRAL
Iława

Zakres obowiązków: Pomoc w układaniu kostki brukowej, krawężników. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Praca w systemie I zmianowym. Praca w promieniu 100 km od Iławy i w Iławie....

11.06.202411.06.2024