Filtruj

Praca Pomocnik Budowlany - Busko-Zdrój

Pomocnik budowlany, pracownik fizyczny, szlifowanie posadzek

nowa oferta
REKAMREKAM
Busko-Zdrój

Poszukujemy pracowników ogólnobudowlanych oraz pomocników do prac związanych z remontami posadzek przemysłowych (betony, żywice, lastryko)Poszukujemy również pracowników bez doświadczenia. Nowych pracowników przeszkolimy.wymagane:-dyspozycyjność-gotowość do delegacji-uczciwość-chęci do pracy-mile wi...

18.05.202418.05.2024

nowa oferta
PIOTRPIOTR
Busko-Zdrój

Poszukujemy pracowników fizycznych oraz pomocników do prac związanych z szlifowaniem i polerowaniem posadzek betonowych.Poszukujemy również pracowników bez doświadczenia.wymagane:-dyspozycyjność-gotowość do delegacji-uczciwość-chęci do pracy-mile widziane prawo jazdy kat BPraca od zaraz ok 10h dzien...

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY-POMOCNIK

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE CHAZET CHMIELEWSKI ZDZISŁAWPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE CHAZET CHMIELEWSKI ZDZISŁAW
Busko-Zdrój

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze ogólnobudowlane na budowie. Praca głównie na terenie województwa świętokrzyskiego. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - prace budowlane mile widziane doświadczenie, wymagana chęć do pracy...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0219 s