Filtruj

Praca Pomocnik Budowlany - Zalesie

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK BUDOWLANY

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ARKADIUSZ GOŚCINIAKUSŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ARKADIUSZ GOŚCINIAK
Zalesie

Zakres obowiązków: -pomoc przy wykonywaniu posadzki, -pomoc przy pracach budowlanych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

06.02.202406.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

pomocnik budowlany

Zalesie

-pomoc przy wykonywaniu posadzki, -pomoc przy pracach budowlanych...

Pracownicy budowlani 30-40zl/h netto

TOMEKTOMEK
Szadek

Poszukuję pracowników budowlanych. Głównie praca przy budowie magazynów, budynków gospodarczych, posadzki przemysłowe. Praca na terenie województwa łódzkiego. Osoby z doświadczeniem mile widziane stawka za godzinę pomocnik do 25zl netto murarz 25-35zł netto w zależności od umiejętności Murarz p...

31.01.202431.01.2024
od 30 zł