Filtruj

Praca Pomocnik Cukiernika - Łódź

1-2 z 2 ofert pracy

POMOCNIK CUKIERNIKA (DO PRZYUCZENIA)

DELICJA ZAKŁAD CUKIERNICZY ANNA BRATUSZEWSKADELICJA ZAKŁAD CUKIERNICZY ANNA BRATUSZEWSKA
Łódź

Zakres obowiązków: - praca na stanowisku pomocnika cukiernika - godziny pracy: 5-13 / 21-5 - po zakończeniu umowy zlecenia przewidywana możliwość zatrudnienia na umowę o pracę Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe - do przyuczenia...

18.04.202418.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łódź

Numer oferty: StPr/24/1656Obowiązki:- praca na stanowisku pomocnika cukiernika- godziny pracy: 5-13 / 21-5- po zakończeniu umowy zlecenia przewidywana możliwość zatrudnienia na umowę o pracęWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:- do przyuczenia M...