Filtruj

Praca Pomocnik Cukiernika - Zakrzów

Wynagrodzenie
Odległość od miasta

POZOSTALI PIEKARZE, CUKIERNICY I POKREWNI-POMOCNIK CUKIERNIKA

ZAKŁAD PRODUKCJI CUKIERNICZEJ JIW L.HOLEWA R. HOLEWA SP. J.ZAKŁAD PRODUKCJI CUKIERNICZEJ JIW L.HOLEWA R. HOLEWA SP. J.
Zakrzów

Zakres obowiązków: -praca przy pakowaniu ciastek, -obróbka ciastek oblewanie czekoladą. Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

19.04.202419.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik cukiernika

Zakrzów

praca przy pakowaniu ciastek, praca przy obleweaniu ciastek czekoladą...

11.03.202411.03.2024

POMOCNIK CUKIERNIKA

KRZYSZTOF CZAJCZYK I DARIUSZ CZAJCZYK SP. J.KRZYSZTOF CZAJCZYK I DARIUSZ CZAJCZYK SP. J.
Kraków

Zakres obowiązków: Praca przy produkcji cukierniczej. Godziny pracy: 17:00 - 01:00 Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pozostali piekarze, cukiernicy i pokrewni Mile widziane doświadczenie zawodowe....

08.04.202408.04.2024