Filtruj

Praca Pomocnik Elektronika - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik/Serwisant Systemów Zabezpieczeń Technicznych

MAGDAMAGDA
Gdańsk

Poszukujemy do stałej współpracy osoby na stanowisko Pomocnik /Serwisant Systemów Zabezpieczeń Technicznych. Wymagania: - prawo jazdy kat.B. (warunek niezbędny); - umiejętność obsługi elektronarzędzi; - brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach; - wiedza z zakresu elektroniki i elektryki będ...

22.04.202422.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

POMOCNIK SERWISANTA SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Gdańsk

Numer oferty: StPr/24/3630Obowiązki:Pomoc w realizacji przeglądów konserwacyjnych oraz serwisów systemów zabezpieczeń technicznych na obiektach. Sporządzanie protokołów serwisowych i konserwacyjnych z wykonanych prac dbanie o utrzymanie stanów magazynowych na samochodzie firmowymmontaż okablowania i...

18.04.202418.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

DIRECT FIRE& SECURITY SERVICE SP. Z O.O.DIRECT FIRE& SECURITY SERVICE SP. Z O.O.
Gdańsk

Zakres obowiązków: Pomoc w realizacji przeglądów konserwacyjnych oraz serwisów systemów zabezpieczeń technicznych na obiektach. Sporządzanie protokołów serwisowych i konserwacyjnych z wykonanych prac dbanie o utrzymanie stanów magazynowych na samochodzie firmowym montaż okablowania i osprzętu system...

17.04.202417.04.2024