Filtruj

Praca Pomocnik Elektryka - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

ELEKTRYK/ POMOCNIK

BARTOSZ DOLATOWSKI - ZAKŁAD INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO ELEKTRO-BARTBARTOSZ DOLATOWSKI - ZAKŁAD INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO ELEKTRO-BART
Słupsk

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem; umowa na miesiąc z możliwością przedłużenia. Wymagania: wykształcenie - elektryczne zasadnicze zawodowe uprawnienia elektryczne D lub E do 1 kV; mile widziane doświadczenie...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektryk / pomocnik elektryka - praca w Niemczech

BIUROBIURO
Słupsk

Firma Lucon Construction Sp. z o.o. zatrudni do pracy na stanowisko: ELEKTRYKA lub POMOCNIKA ELEKTRYKA Miejsce pracy: NIEMCY Zakres obowiązków: - instalacje elektryczne, - montaż instalacji fotowoltaicznych. Wymagania: - gotowość podjęcia pracy od zaraz, - doświadczenie w zawodzie elektryka...

21.03.202421.03.2024
od 11000 zł

Elektryk budowlany, elektromonter, pomocnik elektryka, DE

IMS GMBHIMS GMBH
Słupsk

ELEKTROMONTER, ELEKTRYK BUDOWLANY, POMOCNIK ELEKTRYKA; NIEMCYPracodawca niemiecki Firma IMS GmbH oferuje prace w kazdym dowolnie wybranym terminie przez kandydata.Jestes elektrykiem z wyksztalcenia? Pomocnikiem elektryka z doswiadczeniem? Chetnie Ci w tym pomozemy! Nie czekaj, znajdz prace juz dzis ...

19.03.202419.03.2024