Filtruj

Praca Pomocnik Kamieniarza - Lubawa

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK KAMIENIARZA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lubawa

Numer oferty: StPr/24/0939Obowiązki:prace pomocnicze w kamieniarstwieWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Wymagane doświadczenie w kamieniarstwieMiejsce pracy: Borek 4, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres p...

13.04.202413.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

PIOTR RADTKE 1) RADTKE-SYSTEM 2) AD PATRESPIOTR RADTKE 1) RADTKE-SYSTEM 2) AD PATRES
Lubawa

Zakres obowiązków: prace pomocnicze w kamieniarstwie Wymagania: wykształcenie - podstawowe Wymagane doświadczenie w kamieniarstwie...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik budowlany. Kamieniarz

ORPOL SP . Z O.O.ORPOL SP . Z O.O.
Iława

Zatrudnię pomocnika .Praca w Warszawie i Iławie . Przyuczenie do zawodu .Mile widziane prawo jazdy. Możliwość zakwaterowania...

24.04.202424.04.2024