Filtruj

Praca Pomocnik Kierownika - Łódź

1-2 z 2 ofert pracy

Zatrudnię elektryka / pomocnika elektryka Praca na terenie Łodzi

GLOBAL SYSTEMGLOBAL SYSTEM
Łódź

Wykonujemy instalacje elektryczne dla czołowych marek na terenie Łodzi i okolic W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko: BRYGADZISTA/ELEKTROMONTER/ELEKTRYK/POMOCNIK ELEKTRYKA. Praca od poniedziałku do piątku na terenie Łodzi i okolic Umowa o pracę od pierwsze...

25.04.202425.04.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

„Pomocników do piekarni. Pakowanie, kontrola jakości. Praca na dłużej”

ANNAANNA
Łódź

Twoje zadania: · kontrola jakości wyrobów przy linii; · pakowanie, układanie, dekorowanie, mieszanie( bułki, pizza, chleb i inne) · nadzór i kontrola procesów · praca z ludźmi i współpraca z kierownikami zakładu · pilnowanie harmonogramu pracy Wymagania: · znajomość języka polskiego w stopniu...

10.04.202410.04.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0315 s